Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies i Polityce Ochrony Prywatności. Rozumiem
| załóż konto | zaloguj | 2026-07-22 08:17:17
 

    LAMPA SOLARNA OGR. DIOLED SŁUPEK TWO EYE 25LM/N 0654

    ładowanie obrazka...      
    Jednostka miary: szt

    Lampa solarna ogrodowa DIOLED słupek TWO EYE 25 lm 0654

    Lampa solarna wbijana marki DIOLED to proste i energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do oświetlania ogrodu, podjazdu, ścieżek oraz innych przestrzeni zewnętrznych. Dzięki zasilaniu energią słoneczną działa niezależnie od sieci elektrycznej, zapewniając wygodne i ekonomiczne źródło światła.

    Nowoczesny design oraz neutralna barwa światła sprawiają, że lampa nie tylko poprawia widoczność po zmroku, ale również subtelnie podkreśla charakter otoczenia.

    Energooszczędne oświetlenie solarne

    Lampa wykorzystuje energię słoneczną do ładowania wbudowanego akumulatora, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej. Po pełnym naładowaniu zapewnia długi czas pracy, umożliwiając komfortowe korzystanie z oświetlenia przez wiele godzin.

    Czas działania wynosi od 10 do 12 godzin i zależy od poziomu naładowania akumulatora oraz warunków ładowania.

    Trwała konstrukcja do zastosowań zewnętrznych

    Wytrzymała obudowa została zaprojektowana z myślą o długotrwałym użytkowaniu na zewnątrz. Stopień ochrony IP55 zapewnia odporność na działanie pyłu oraz strumienie wody, dzięki czemu lampa sprawdzi się w zmiennych warunkach atmosferycznych.

    Zastosowany akumulator 18650 gwarantuje stabilne zasilanie i możliwość wielokrotnego użytkowania.

    Łatwy montaż w gruncie

    Konstrukcja wbijana pozwala na szybki i wygodny montaż lampy w wybranym miejscu. Nie wymaga prowadzenia przewodów ani dodatkowego zasilania, dzięki czemu można ją łatwo zamontować w ogrodzie, wzdłuż ścieżki lub przy podjeździe.

    MarkaDioled
    Zasilanieakumulator 18650 3,7 V 1200 mAh
    Temperatura barwowa4000 K
    Barwa światłabiała neutralna
    Strumień świetlny25 lm
    Klasa szczelnościIP55
    Czas ładowania6 – 8 h
    Czas świecenia10 – 12 h
    Czujnik ruchunie
    Czujnik zmierzchutak
    Tryby świecenia1
    Obudowatworzywo sztuczne
    Wymiary bez grota185 x 80 x 550 mm
    Długość wbijanego grota105 mm
    Pomimo dołożenia wszelkich starań dane techniczne oraz wygląd produktu mogą ulec zmianie
    bez wcześniejszego powiadomienia.