Kamera cofania 12V samochodowa AV 8LED
- Indeks katalogowy:
- LXA21
- Indeks handlowy:
- SAMO-29283
- Kod kreskowy:
- 5902270793901
- Dostępność:
- od ręki
Kamera cofania 12V samochodowa AV 8LED
Lepsza widoczność podczas cofania
Kamera cofania Vordon została wyposażona w 8 diod podczerwieni IR, które poprawiają widoczność w warunkach słabego oświetlenia i w nocy. Dzięki temu manewrowanie pojazdem, parkowanie oraz cofanie staje się znacznie bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.
Automatyczne uruchamianie
Urządzenie włącza się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego, co sprawia, że nie wymaga ręcznej obsługi. Kamera działa dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna, zapewniając wygodę użytkowania na co dzień.
Odporna konstrukcja do trudnych warunków
Kamera została zaprojektowana tak, aby pracować w wymagających warunkach drogowych. Jest wodoodporna oraz wstrząsoodporna, co zwiększa jej trwałość i niezawodność podczas eksploatacji.
Uniwersalny montaż i szeroka kompatybilność
Dzięki uniwersalnej konstrukcji kamera pasuje do większości samochodów. Można ją łatwo podłączyć do urządzeń z wejściem AV, takich jak radia samochodowe, nawigacje czy dedykowane monitory cofania, co zapewnia szeroką kompatybilność i prostą instalację.
| Rodzaj matrycy | CMOS |
| Rozdzielczość | 640 x 480 |
| Długość kabla | 5,5 m |
| Wodoodporność | tak |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Wymiary (szer. x wys. x dł.) | 18 x 18 x 27 mm |
bez wcześniejszego powiadomienia.

